RN60C3122DB14
MFR.Part #
RN60C3122DB14
JLCPCB Part #
C1424076
Description
-65℃~+175℃ 250mW 31.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors