LTO150F17500JTE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LTO150F17500JTE3
JLCPCB Part #
C3486047
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+175℃ 1.75kΩ 150W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS