RN65D49R9FRSL
MFR.Part #
RN65D49R9FRSL
JLCPCB Part #
C3556099
Description
-65℃~+175℃ 49.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors