RN60D4530FBSL
MFR.Part #
RN60D4530FBSL
JLCPCB Part #
C1429734
Description
-65℃~+175℃ 250mW 453Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors