RN60D4533FBSL
MFR.Part #
RN60D4533FBSL
JLCPCB Part #
C3403005
Description
-65℃~+175℃ 250mW 453kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors