RN60D2260FRSL
MFR.Part #
RN60D2260FRSL
JLCPCB Part #
C1783662
Description
-65℃~+175℃ 226Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors