RN60C1502DB14
MFR.Part #
RN60C1502DB14
JLCPCB Part #
C3438935
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors