KP1836333205
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
KP1836333205
JLCPCB Part #
C3782169
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 600V、2kV ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS