RN60D4220FBSL
MFR.Part #
RN60D4220FBSL
JLCPCB Part #
C1430635
Description
-65℃~+175℃ 250mW 422Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors