RN60D4320FBSL
MFR.Part #
RN60D4320FBSL
JLCPCB Part #
C3529172
Description
-65℃~+175℃ 250mW 432Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors