RN60C4121FR36
MFR.Part #
RN60C4121FR36
JLCPCB Part #
C1773169
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors