CPR0351R00KE14
MFR.Part #
CPR0351R00KE14
JLCPCB Part #
C1479128
Description
-65℃~+275℃ 3W 51Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS