RN60D4420FBSL
MFR.Part #
RN60D4420FBSL
JLCPCB Part #
C1429742
Description
-65℃~+175℃ 250mW 442Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors