RN60D2943FR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60D2943FR36
JLCPCB Part #
C3442041
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 294kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors