RN60D2940FR36
MFR.Part #
RN60D2940FR36
JLCPCB Part #
C1768973
Description
-65℃~+175℃ 250mW 294Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors