CMF6013K300BHRE70
MFR.Part #
CMF6013K300BHRE70
JLCPCB Part #
C1786231
Description
-55℃~+175℃ 13.3kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors