RN60C3161FR36
MFR.Part #
RN60C3161FR36
JLCPCB Part #
C1773858
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors