RN60D2941FR36
MFR.Part #
RN60D2941FR36
JLCPCB Part #
C1769066
Description
-65℃~+175℃ 2.94kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors