RN60D2432FBSL
MFR.Part #
RN60D2432FBSL
JLCPCB Part #
C3475613
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors