ERC55142R00BEEB600
MFR.Part #
ERC55142R00BEEB600
JLCPCB Part #
C3475150
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 142Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS