RN55C66R5BRSL
MFR.Part #
RN55C66R5BRSL
JLCPCB Part #
C3521599
Description
-65℃~+175℃ 125mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors