RN60D2430FBSL
MFR.Part #
RN60D2430FBSL
JLCPCB Part #
C1430485
Description
-65℃~+175℃ 243Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors