CMF6015R000BEBF
MFR.Part #
CMF6015R000BEBF
JLCPCB Part #
C1423702
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors