CMF6082K500DEBF
MFR.Part #
CMF6082K500DEBF
JLCPCB Part #
C1422730
Description
-55℃~+175℃ 1W 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors