RN60D2431FBSL
MFR.Part #
RN60D2431FBSL
JLCPCB Part #
C3466047
Description
-65℃~+175℃ 2.43kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors