RN60D1622FRSL
MFR.Part #
RN60D1622FRSL
JLCPCB Part #
C3504613
Description
-65℃~+175℃ 16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors