RN60D5622FRSL
MFR.Part #
RN60D5622FRSL
JLCPCB Part #
C1783653
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors