RN60C9311BRSL
MFR.Part #
RN60C9311BRSL
JLCPCB Part #
C1797948
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors