RN65C3321FRSL
MFR.Part #
RN65C3321FRSL
JLCPCB Part #
C1800128
Description
-65℃~+175℃ 3.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors