CMF601M0500FKEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF601M0500FKEK
JLCPCB Part #
C1423439
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 1.05MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS