RN60C6192FB14
MFR.Part #
RN60C6192FB14
JLCPCB Part #
C1435366
Description
-65℃~+175℃ 250mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors