CMF6068K000JKEB
MFR.Part #
CMF6068K000JKEB
JLCPCB Part #
C1773692
Description
-55℃~+175℃ 1W 68kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS