30D185M250BB2A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
30D185M250BB2A
JLCPCB Part #
C1600475
Package
Plugin,D6.3xL17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8uF 17.5mm 2000hrs@105℃ 250V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded