RN65D2433FBSL
MFR.Part #
RN65D2433FBSL
JLCPCB Part #
C3491814
Description
-65℃~+175℃ 243kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors