RN60C6041BBSL
MFR.Part #
RN60C6041BBSL
JLCPCB Part #
C1428985
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.04kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors