P0805E1302BNTD
MFR.Part #
P0805E1302BNTD
JLCPCB Part #
C4339241
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS