CMF60330K00JKEB
MFR.Part #
CMF60330K00JKEB
JLCPCB Part #
C3444026
Description
-55℃~+175℃ 1W 330kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS