RN60C35R7FB14
MFR.Part #
RN60C35R7FB14
JLCPCB Part #
C1423020
Description
-65℃~+175℃ 250mW 35.7Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors