MKP1841433405M
MFR.Part #
MKP1841433405M
JLCPCB Part #
C3790791
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 330nF ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS