RN60C5623FR36
MFR.Part #
RN60C5623FR36
JLCPCB Part #
C1777629
Description
-65℃~+175℃ 250mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors