RN60D6042FBSL
MFR.Part #
RN60D6042FBSL
JLCPCB Part #
C1428166
Description
-65℃~+175℃ 250mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors