RN70D1243FRSL
MFR.Part #
RN70D1243FRSL
JLCPCB Part #
C3562937
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors