MAL213656331E3
MFR.Part #
MAL213656331E3
JLCPCB Part #
C5115680
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 17.5mm 25V 330uF 522.9mA@100Hz 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS