RN60D1103FR36
MFR.Part #
RN60D1103FR36
JLCPCB Part #
C1770549
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors