RN60C4530CBSL
MFR.Part #
RN60C4530CBSL
JLCPCB Part #
C1428584
Description
-65℃~+175℃ 250mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors