TNPU0603107RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0603107RAZEN00
JLCPCB Part #
C4088050
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 107Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS