D55342K07B590DRBSV
MFR.Part #
D55342K07B590DRBSV
JLCPCB Part #
C4185088
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 590Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount