RN60D3013FRSL
MFR.Part #
RN60D3013FRSL
JLCPCB Part #
C1783426
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors