RN60C4423FB14
MFR.Part #
RN60C4423FB14
JLCPCB Part #
C3471933
Description
-65℃~+175℃ 250mW 442kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors