RN55E1580BRSL
MFR.Part #
RN55E1580BRSL
JLCPCB Part #
C1805564
Description
-65℃~+175℃ 125mW 158Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors